Ponuka práce > Operátor výroby

Operátor výroby

Náplň práce

Poď pracovať ako operátor výroby!

Miesto výkonu práce je Teplička nad Váhom.

Kontakt: zuzana.holtanova@gigroup.com alebo 0911 050 791

* ponúkame možnosť pracovať vo viacerých oblastiach výroby vozidiel (motoráreň,montáž, lakovňa, karosáreň, ...),
* striedanie práce v rámci linky (rotácia na jednotlivých pozíciách),
* práca na 3 zmeny (ranná, nočná, poobedná)

Požiadavky

* manuálna zručnosť,
* dôslednosť,
* pozornosť,
* spoľahlivosť,
* zodpovednosť
* práca vhodná pre mužov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: * základná mzda 1201€ -1332€ * poobedný príplatok 0,40 €/hod., * nočný príplatok 2,00 €/hod., * rizikový príplatok 0,72€/hod., * každé 3 mesiace odmena 320 EUR, * 13. plat (75%-110% zo základnej mzdy zamestnanca) * 14. plat (150% zo základnej mzdy z
  • Miesto pracoviska: ?ilina