Ponuka práce > Operátor výroby v Čabe so zabezpečenou firemnou dopravou

Operátor výroby v Čabe so zabezpečenou firemnou dopravou

Náplň práce

Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Vašou náplňou práce bude:
- odoberanie plastových komponentov zo vstrekolisov
- práca na montážnej linke
- optická a vizuálna kontrola
- ukladanie a balenie
- práca v trojzmennej prevádzke

VIAC INFO NA : 0911 037 765

Požiadavky

- ochota pracovať na tri zmeny
- dobrý zrak
- komunikatívnosť
- záujem o dlhodobú prácu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1150 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Základná mzda 856€ - Dochádzkový bonus mesačný 78-100€ - Individuálny bonus 35-50€ - Bonus za firemné ciele 13-17€ - Odmena mesačná 40€ - Bonus finálny post 35€ - Príspevok na prací prášok - Extra príspevok za prácu v noci - Polročné odmeny - Vi
  • Miesto pracoviska: Nitra