Ponuka práce > Údržba strojov, elektrikár - doprava zdarma

Údržba strojov, elektrikár - doprava zdarma

Náplň práce

-Zabezpečovanie bezporuchového chodu automatizovaných výrobných liniek v trojzmennej prevádzke.
-Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
-Vykonávanie pravidelných kontrol jednotlivých zariadení podľa stanoveného plánu alebo zadania.
-Pohotové a samostatné diagnostikovanie a odstránenie základných porúch na výrobných linkách, údržba a oprava strojov, prístrojov a zariadení.
-Odstraňovanie porúch zistených pri preventívnej a regulárnej kontrole zariadení.
-Analýza vzniknutých problémov na výrobných linkách.
-Inštalácia elektrického vedenia, rozvádzačov, hlavných a vedľajších vypínačov.
-Inštalácia, oživovanie a úprava elektrických zariadení systémov technologických zariadení.

Požiadavky

Požiadavky:
- zodpovednosť,
- pracovitosť,
- chuť učiť sa nové veci

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie,
  • Plat: Od 985 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - základná mzda 945 € brutto/mes, - dochádzkový bonus do 40 €, výkonnostný bonus do 100 € + príplatky - letný a zimný bonus, - bezplatná doprava zo smeru Martin a Turčianské Teplice, - zo smeru Žilina príspevok na dopravu, v prípade nadčasu aj bezp
  • Miesto pracoviska: Martin