Ponuka práce > Skladník v chladenom sklade s ubytovaním v Bratislave!

Skladník v chladenom sklade s ubytovaním v Bratislave!

Náplň práce

Skladník v sklade s mliečnymi výorbkami v Bratislave.

Ponúkame:
Základná mzda: 1140€
Príplatky nad rámec zákona
Prémie - maximálne 15%
Príplatok za prácu v chladenom prostredí

Náplň práce:
- príprava tovaru na expedíciu
- manipulácia s tovarom – naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie, preberanie pozastaveného tovaru, odvoz reklamovaného tovaru, označovanie výrobkov
- starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia
- doplnkové skladové práce (prebaľovanie, etiketovanie)
- práca s elektrickým paletovým vozíkom a skenerom

Práca na 12 a 8 - hod. zmeny

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289, radi Vám povieme viac informácii.

Požiadavky

- ochota pracovať na zmeny (striedanie 8 a 12 - hodinových zmien)
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- platný preukaz na NZV podmienka
- skúsenosti s prácou v sklade výhodou
- ochota pracovať v chladnom prostredí (5°C)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1240 EUR do 1450 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - nadštandardné príplatky - stravná karta v hodnote 5,48€ - pravidelné zvyšovanie základnej mzdy - ubytovanie - stravovanie v jedálni - pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie - zľava na výrobné produkty
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)