Ponuka práce > Vodič VZV v Bratislave s ubytovaním!! Nástup ihneď!

Vodič VZV v Bratislave s ubytovaním!! Nástup ihneď!

Náplň práce

Ak máš skúsenosti s prácou na vysokozdvižnom vozíku a stále máš platný preukaz, neváhaj a staň sa čelnom našeho VZV tímu.

Ponúkame:
Základná mzda: 1190€
Príplatky nad rámec zákona (práca nočná, nadčasy, sviatky,...)
Prémie až do výšky 15% zo zákaldnej mzdy

Náplň práce:
- príjem a uskladnenie výrobkov
- príprava tovaru na expedíciu
- zásobovanie podnikovej predajne
- nakladanie a vykladanie kamiónov
- preberanie a posudzovanie paliet vrátených z obehu
- obsluha a starostlivosť o skenere, paletizačné zariadenia, dopravníkové pásy, etiketovacie zariadenia, ako aj o ostatné pridelené strojné a technické zariadenia

- 12-hodinové pracovné zmeny (denná/nočná)

V prípade záujmu nám pošlite životopis, alebo zavolajte na t.č. 0902 909 289.

Požiadavky

- zodpovednosť a samostatnosť
- flexibilita
- základná znalosť práce s PC
- platný preukaz na VZV + prax
- ochota pracovať na zmeny - 12-hod (denná/ nočná)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - stravná karta v hodnote 5,48€ - nadštandardné príplatky - pravidelné zvyšovanie základnej mzdy - ubytovanie - stravovanie v jedálni - pracovné oblečenie + zabezpečené pravidelné čistenie - zľava na výrobné produkty
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)