Ponuka práce > Operátor pri CNC strojoch

Operátor pri CNC strojoch

Náplň práce

- obsluha CNC sústruhu podľa požiadaviek a technickej dokumentácie
- kontrola vyrobených dielov obvyklými meracími prostriedkami, značenie komponentov
- základná prevádzková údržba CNC stroja
- práca s riadiacim systémom Fanuc, Heidenhain, Siemens Sinumerik

Platové podmienky podľa pracovných skúseností od 1300€.

V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0911 050 678, alebo pošlite svoj životopis na zuzana.kubicova@gigroup.com

Požiadavky

- ochota pracovať na 2 zmeny (výroba)
- manuálna zručnosť
- znalosť čítania technických výkresov
- všeobecný prehľad v strojárstve
- práca je vhodná aj pre absolventa

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - dochádzkový bonus - vianočný bonus (13.plat) - príspevok na dopravu - stravovanie za 1,00€ - nápoje na pracovisku - príspevok na detskú rekreáciu - odmeny pri pracovných a životných jubileách - príspevok pri narodení dieťaťa, - wellness poukážka a
  • Miesto pracoviska: Nov? Mesto nad V?hom