Ponuka práce > Nastavovač / Zoraďovač

Nastavovač / Zoraďovač

Náplň práce

- obsluha, nastavovanie a zoraďovanie lisov, výrobných strojov a zariadení na výrobu dien a viečok pre konzervy
- zabezpečenie plynulého chodu linky, kontrola výrobných parametrov linky
- určenie opotrebovaných dielov a porúch lisov a strojov
- vykonávanie drobných mechanických opráv lisov a strojov
- dodržiavanie požiadaviek kvality, bezpečnosti a ochrany životného prostredia

Požiadavky

- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- mechanik strojov a zariadení, automechanik

- Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1050 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zabezpečenie stravovania priamo v spoločnosti - 13. a 14. mzda vo výške priemerného zárobku - možnosť kariérneho rastu
  • Miesto pracoviska: Nov? Mesto nad V?hom