Ponuka práce > MARKETINGOVÝ A ADMINISTRATÍVNY ŠPECIALISTA

MARKETINGOVÝ A ADMINISTRATÍVNY ŠPECIALISTA

Náplň práce

Máš skúsenosti s administratívou a marketingovou komunikáciou a baví ťa táto oblasť?
Spoločnosť v oblasti potravinárstva ponúka pozíciu ADMINISTRATÍVNY A MARKETINGOVÝ ŠPECIALIST.

Pracovná náplň na tejto pozícii je nasledovná:

- Spoluúčasť na tvorbe marketingového plánu a na jeho realizácii
- Správa obsahu webových stránok
- Riadenie online komunikácie
- Podpora predaja produktov (príprava kampaní, marketingovej podpory, inzercií, obalov)
- Príprava aktivít so zameraním na obchodných partnerov (podujatia, prezentácie)
- Administratívna podpora obchodného oddelenia (príprava základných štatistík, produktových listov, sledovanie trendov)
- Komunikácia so sesterskými výrobnými závodmi v rámci skupiny

Požiadavky

- Skúsenosti s administratívou
- Prax v oblasti marketingu, obchodu alebo online komunikácie - VÝHODOU
- Anglický jazyk na úrovni B2 (slovom aj písmom)
- MS Office
- Vodičský preukaz sk. B
- Komunikačné a prezentačné schopnosti
- Samostatnosť
- Kreatívnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - flexibilný pracovný čas ( fix 9:00 - 14:00) - čiastočná možnosť práce z domu (2 dni v týždni) - variabilná zložka mzdy - sick days 3x do roka - možnosit jazykového a odborného vzdelávania
  • Miesto pracoviska: Trnava