Ponuka práce > ServiceNow Architect / Manager

ServiceNow Architect / Manager

Náplň práce

Si skúseným ServiceNow developerom? Máš skúsenosti s návrhom architektúry a chcel by si sa stať leadrom developerského tímu v spoločnosti, ktorá je elitným partnerom tejto platformy? Nerobí Ti poblém práca v medznárodnom agilnom tíme? Ak máš za sebou samé "áno", čítaj ďalej, možno máme pozíciu práve pre Teba!

Tvojou náplňou práce na pozícii bude:
- chopiť sa role technického architekta ServiceNow a prevziať zopovednosť za rozvoj vývojového týmu na Slovensku
- v rámci tímu vystupovať ako nositeľ knowlidgu, navrhovať a implementovať riešenia, strážiť timeline, projektový budget, celkový setup a people management
- prevziať zodpovednosť za zverené projekty a ich odovzdanie v požadovanom čase a kvalite
- zastávať komunikačnú rolu ako Client-facing človek - schopnosť zanalyzovť požiadavky, nadizajnovať, odkomunikovať, zrealizovať a predať klientovi navrhované riešenie

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:
- aspoň 4 roky skúseností s vývojom ServiceNow (viacerých jeho inštancií)
- skúsenosti s dizajnom a komplexnou architektúrou ServiceNow
- skúsenosti s prácou na veľkých medzinárodných projektoch
- znalosť JavaScriptu, HTML, CSS
- leaderské, resp. manažérske skúsenosti
- skúsenosti s komunikáciou s klientmi - schopnosť prezentovať, vyjednávať, vytvoriť realistickú ponuku, zrealizovať ju a predať
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti v aglickom jazyku

Nice to Have:
- ServiceNow a ITIL certifikácie
- skúsenosť s iným softvérom ITSM (napr. BMC, Landesk, Cherwell, Heat, Axios, HP)
- znalosť frameworkov a toolov Angular, jQuery, Bootstrap
- skúsenosti s relačnými databázami napr. MySQL, Oracle
- skúsenosti s webovými technológiami ako XML, AJAX, HTTP, REST/SOAP.
- aktívna znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2800 EUR do 4800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - výrazný HO - dochádzanie do officu v Košiciach alebo Bratislave (stačí 1x do týždňa) - bonus do výšky 400€ mesačne (podľa úrovne znalosti) pre kandidátov s aktívnou nemčinou - 3 dni voľna navyše - referenčný bonus - ďalšie voľno a bonusy pri vybran
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)