Ponuka práce > KEY ACCOUNT MANAGER

KEY ACCOUNT MANAGER

Náplň práce

Ak ste skúsený obchodník so skúsenosťami s akvizíciou veľkých klientov, ponúkame Vám príležitosť dostať sa do zaujímavého TELCO prostredia ako KEY ACCOUNT MANAGER.

Hlavná pracovná náplň na tejto pozícii je:
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových (veľkých) firemných klientov
- budovanie si obchodných vzťahov
- obchodné rokovania a uzatváranie zmlúv
- príprava cenových ponúk, prezentácie
- monitoring trhu

Požiadavky

Vodičský preukaz B - PODMIENKA
Prax na obdobnej pozícii aspoň 3 roky
Skúsenosti s akvizíciou - PODMIENKA
Orientácia v obore dátových služieb
Skúsenosti s predajom v oblasti telekomunikácií alebo IT (výhodou)
Sales orientovaná osobnosť
Komunikatívnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - poolové auto - variabilná zložka mzdy - služobný mobil - služobný notebook - možnosť home office - flexibilná pracovná doba - jazykové vzdelávanie - zamestnanecké zľavy - zľavy u firemných partnerov
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)