Ponuka práce > Customer Support with GERMAN - home office

Customer Support with GERMAN - home office

Náplň práce

Chceš naplno využívať svoje jazykové schopnosti? Ponúkame Ti príležitosť pracovať v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti ako technická podpora pre nemeckých klientov. Práca je vhodná aj pre absolventa. Výhodou na pozícií je, že nemusíš do práce cestovať, ale pracuješ a aj sa zaškolíš z domu.

Tvojou náplňou práce bude:
- Telefonická a mailová komunikácia
- Zákaznícka podpora pre nemecký trh
- Sledovanie objednávok
- Riešenie chybných a nedodaných objednávok
- Medzinárodná spolupráca a komunikácia s inými tímamitelefo

Požiadavky

Pošli nám životopis ak vieš:

- Komunikovať v nemeckom jazyku na úrovni B2 - každodenná komunikácia s nemecky hovoriacimi zákazníkmi
- Komunikovať v anglickom jazyku na úrovni B1 - interná komunikácia, zaškoľovací proces v anglickom jazyku
- Si flexibilný - dynamická a rôznorodá práca počas dňa
- Si komunikatívny a máš snahu vyriešiť problém a pomôcť zákazníkovi

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Služby,
  • Plat: Od 1350 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka tieto benefity: - Flexibilný pracovný čas - Ročné bonusy a ročné zvyšovanie platu - Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom - Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa - Využívanie kaviarne - priamo v
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)