Ponuka práce > Revízny technik v Bratislave! Zmluva na neurčito! Nástup ihneď"

Revízny technik v Bratislave! Zmluva na neurčito! Nástup ihneď"

Náplň práce

Pre stabilnú spoločnosť v oblasti poskytovania služieb v odbore inžinierske stavby s viac ako 30 ročnou tradíciou, hľadáme šikovných revíznych technikov, ktorí sa neboja práce vo výškach. Prax nie je nutná, všetko potrebné ťa zaučíme.

Ponúkame:
- základná mzda:
- skúšobná doba: 1300€/mesiac
- po skúšobnej dobe: 1500€/mesiac
- variabilná zložka od 10% do 100% zo základnej mzdy

MOŽNOSŤ KONZULTÁCIE ZÁKLADNÉHO PLATU PODĽA SKÚSENOSTÍ!!

Pracovná doba je flexibilná
Víkendy voľné

Náplň práce:
- diagnostická práca vo výškach horolezeckou technikou
- tvorba video a foto dokumentácie na výškových objektoch pre potreby diagnostiky
- spracovávanie získaných podkladov na PC v sídle spoločnosti v Bratislave
- služobné cesty po celom SVK, príp.CZ, ktoré môžu trvať jeden, štandardne dva až tri dni, výnimočne až 5 dní

V prípade záujmu žašlite životopis alebo volajte na číslo 0902 909 289.

Požiadavky

- skúsenosť s prácou vo výškach veľkou výhodou
- vyhláška §21 výhodou
- ochota cestovať
- dobrý fyzický a psychický stav

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Stavebníctvo a reality,
  • Plat: Od 1650 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zmluva na neurčito - firemné vozidlo aj na súkromné účely - mobil a notebook - komplené zaučenie - stravná karta - pravidelné Vianočné odmeny - ubytovanie a strava počas firemných ciest zabezpečená a iné
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)