Ponuka práce > Senior Špecialista na Google Tag Manager

Senior Špecialista na Google Tag Manager

Náplň práce

- Koordinácia projektov v Google Tag Manager (implementácia nových pixelov, získavanie informácií o pixeloch, user manažment) pre webové stránky spoločnosti
- Projektový manažment zavádzania nových funkcií
- Reporting supervízorovi a stakeholderom
- Práca s Google tools - Analytics, Google Tag Manager, CMS

Požiadavky

- preukázateľná skúsenosť s prácou s Google Tag Manager - nestačí základná znalosť ani user znalosť
- pokročilá znalosť MS Office (Powerpoint, Excel)
- anglický jazyk na úrovni min. B2
- HTML, Javascript, DataLayer - výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1900 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13.ty plat, - iné finančné bonusy, - sick days, - možnosť HO, - 25 dní dovolenky, - referal bonus, cafeteria
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)