Ponuka práce > Elektrikár v električkovom depe!

Elektrikár v električkovom depe!

Náplň práce

Hľadáme elektrikára na opravu električiek v Bratislave! Do depa na Jurajov dvor potrebujeme obsadiť šikovného človeka, ktorého bude baviť práca s údržbou dopravných prostriedkov.

Pracuje sa od Po-Pi 7:00-15:00.

Pozícia je vykovánavá v spolupráci so skúseným technikom opravy električiek, tzn. že samotnú diagnostiku porúch urobí skúsenejší kolega.

Práca teda obnáša hlavne:
- výmeny vadných dielov za nové, dohľadávanie chýb v zapojení
- oprava záručných závad

Požiadavky

- elektro vzdelanie (certifikácia na prácu s 1000V)
- práca s PC nie je podmienkou
- zručnosť
- skúsenosť s prrácou na dopravných prostriedkoch výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - stabilný zamestnávateľ - ranné zmeny - zamestnanie na dlhý časový úsek (min. 4 roky) - zamestnanec je pod skúseným technikom
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)