Ponuka práce > Majster/servisný pracovník

Majster/servisný pracovník

Náplň práce

- riadi, kontroluje a organizuje procesy technického čistenia zariadení u zákazníka,
- v spolupráci s nadriadeným plánuje rozsah prác na nasledujúce obdobia,
- vedie evidenciu realizovaných prác,
- vedie evidenciu dochádzky pridelených zamestnancov,
- zodpovedá za kvalitu prevedených prác,
- kontrola stavu zariadení (vysávače, podlahové automaty, diskové tlakové stroje),
- materiálovo-technické zabezpečenie pre objekt (kontrola materiálu a nahlásenie objednávky objektovému vedúcemu),
- zaškoľuje nových pracovníkov z pracovných postupov, BOZP a PO predpisov,
- zodpovedá za dodržiavaní zásad BOZP a PO na pridelenom pracovisku.

Požiadavky

- skúsenosť s riadením kolektívu cca 20 ľudí,
- vodičský preukaz skupiny B,
- prax v priemyselnom čistení 2 roky,
- technické zručnosti,
- bezúhonnosť,
- Microsoft Excel - Pokročilý.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - možnosť profesionálneho rastu v rámci spoločnosti, - zamestnanecké príspevky, - služobné auto aj na súkromné účely.
  • Miesto pracoviska: ?ilina