Ponuka práce > Nákupca pre oddelenie náradia a dielenského vybavenia

Nákupca pre oddelenie náradia a dielenského vybavenia

Náplň práce

Zaujíma Ťa oblasť nákupu? Keď sa jedná o náradie a dielenskú techniku, cítiš sa ako ryba vo vode? Staň sa súčasťou tímu nakupujúceho náradie pre jeden z najväčších obchodných reťazcov na našom trhu!

Tvojou náplňou práce bude:
- strategické plánovanie, nákup produktov a ich dlhodobé zaraďovanie do predaja
- tvorba štatistík a podkladov pre naceňovanie
- analýza produktovej skupiny, mapovanie konkurencie
- preberanie a kontrola vzoriek produktov
- zahraničné služobné cesty (1 týždeň/ kvartál)

Požiadavky

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:
- náradie a dieľňu ako hobby/ skúsenosti s DIY projektami
- skúsenosť s nákupom alebo predajom dielenského sortimentu je výhodou
- pokročilé skúsenosti s Excelom
- ochotu a možnosť raz za 3 mesiace vycestovať na týždňovú zahraničnú služobnú cestu
- základy z nemeckého jazyka (nemusí byť na komunikačnej úrovni, stačí porozumenie príbuznej slovnej zásoby)
- anglický ALEBO nemecký jazyk na komunikačnej úrovni (aspoň B1)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2400 EUR do 2400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 25 dní dovolenky aj pre zamestnancov do 33 rokov - doplnkové dôchodkové pripoistenie 200€ ročne po odpracovaní jedného roka - možnosť pracovať prevažne z HO - minimálne 1x do týždňa v office - stravné nad rámec zákona - pravidelné darčeky a oslava
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)