Ponuka práce > Inžinier zákazníckej kvality

Inžinier zákazníckej kvality

Náplň práce

- Zodpovedá za všetky vrátenia a výsledky zákazníckej kvality: záruka a výsledky zákazníckeho auditu.
- Zodpovedá za dodržiavanie noriem /ISO/TS 19494 a interné normy/ a požiadaviek zákazníkov.
- Zodpovednosť za kvalitný výkon, riešenie problémov a zlepšenia týkajúce sa zákazníka.
- Zodpovednosť za odpoveď na reklamáciu v kvarte zákazníckej databázy v rámci stanoveného času odozvy.
- Zabezpečte dosiahnutie cieľov zákazníkov.
- Zodpovedá za výsledky kvality: externé odmietnutia, triedenie a prepracovanie, podpora zákazníckych auditov a spokojnosť zákazníkov.

Požiadavky

- Ukončené VŠ technického smeru
- Základné nástroje kvality – FMEA, Plán kontroly, PPAP, P-FMEA.
- Znalosť ISO TS a iný typ pravidiel požadovaných konkrétnym zákazníkom.

- Znalosť ISO TS, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania.

- Certifikovaný audítor pre proces/systém. Schopnosť auditu.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Veľa firemných akcií a iniciatív (Športové aktivity, Mikuláš, Vianočný večierok, Rodinné dni, Teambuildingy, Zdravý workshop….) - Bufet: výhodný systém na regeneráciu pracovnej sily zamestnancov - Multisport karta - Program rozvoja zamestnancov: ku
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)