Ponuka práce > Inžinier procesnej kvality

Inžinier procesnej kvality

Náplň práce

-Počas fázy návrhu definovať vlastné kontrolné cykly kontrolného plánu, participovať na tvorbe FMEA, validovať navrhovaný proces z pohľadu kvality
-Aktívne participovať na analýze kapability procesu a validácii produktu.
-Zabezpečiť nákup spolu so systémom kvality, manažmentom a údržbou meracích zariadení, ktoré sú určené pre kvalitu procesu.
-Školiť operátorov s cieľom, aby pochopili a realizovali aktivity kontroly kvality.
-Rozvíjať a ovládať procesné parametre; Definovať podmienky pre nulové chyby.

Požiadavky

Požadované zručnosti, skúsenosti a vzdelanie:
- Zákonník práce.
- Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci.
- Manažment systému kvality.
- Základné ekonomické a finančné znalosti.
- Anglický jazyk.
- Word, Excel, PowerPoint, Outlook.
- Znalosť produktu a procesu.
- Štatististická kontrola procesu SPC.
- Nástroje kvality - FMEA, Control Plan, PPAP.
- Certifikovaný audítor procesu/systému. Znalosť auditu.
- Automobilový priemysel, skúsenosti s oblasti mechaniky.
- Vysokoškolské strojárske príp. technické vzdelanie.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Benefity budú predstavené každému uchádzačovi na osobnom pohovore
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)