Ponuka práce > INŽINIER DODÁVATEĽSKEJ KVALITY

INŽINIER DODÁVATEĽSKEJ KVALITY

Náplň práce

Ste skúsený inžinier kvality z automotive a zaujímate sa o zmenu? Ponúkame Vám príležitosť pracovať ako INŽINIER DODÁVATEĽSKEJ KVALITY pre automotive spoločnosť v Lozorne.

Vašou náplňou práce bude:
- Starostlivosť o pridelený projekt a dodávateľa
- Zodpovednosť za kvalitu výrobkov na pridelenom projekte
- Nastavovanie kvalitatívnych ukazovateľov, kontrolných postupov a metód
- Vyhodnocovanie ukazovateľov chybovosti, riešenie reklamácii
- Definovanie nápravných a preventívnych opatrení a ich spätná kontrola

Požiadavky

- skúsenosť ako inžinier kvality v automotive (alebo výrobná spoločnosť)
- skúsenosti s komunikáciou s tretími stranami
- výborná znalosť angličtiny na dennej báze komunikácia so zahraničnými dodávateľmi

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - dochádzkový bonus (do 200€) - možnosť HO (5 dní v mesiaci) - rôzne iné finančné aj nefinančné benefity
  • Miesto pracoviska: Malacky