Ponuka práce > Účtovník/čka - aj pre juniorov

Účtovník/čka - aj pre juniorov

Náplň práce

Máš skúsenosti z oblasti účtovníctva a hľadáš novú pracovnú výzvu? Máme pre teba ideálnu pracovnú príležitosť.

Tvojou úlohou na tejto pozícií bude:

- Účtovanie došlých faktúr spoločnosti
- Kalkulacia jednotlivých položiek účtovníctva
- Participácia na mesačných a ročných úzávierkach
- Zodpovednosť za čistotu a správnosť zverených účtov a hlavnej knihy
- Spolupráca pri zostavení ročnej závierky
- Partcipácia na ostatných aktivitách v rámci finančného oddelenia

Požiadavky

Neváhaj nám poslať svoj životopis ak spĺňaš nasledujúce požiadavky:

- Aspoň 1 rok skúseností z oblasti účtovnícta
- Anglický jazyk na úrovni aspoň B1
- Znalosť MS Excel
- Znalosť účtovných predpisova platných zákonov účtovníctva
- Skúsenosti z oblasti skladového účtovníctva- výhodou
- Skúsenosti z oblasti účtovníctva výrobných spoločností- výhodou
- Presnosť, precíznosť, tímovosť a odolnosť voči stresu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ponúkame ti aj tieto benefity: - flexibilný pracovný čas - možnosti home officu - jazykové kurzy, možnosti vzdelávania a rastu - príspevok na dopravu
  • Miesto pracoviska: Malacky