Ponuka práce > Technik/čka kvality v Senci +13-plat + ročný bonus

Technik/čka kvality v Senci +13-plat + ročný bonus

Náplň práce

Ak máš skúsenosti v oblasti kontroly kvality a komunikuješ v angličitne, máme pre teba pracovnú ponuku na 1 zmenu.

Práca na jednu zmenu, víkendy voľné.

Náplň práce:
- Kontrola vstupných a výstupných dielov
- Spracovanie príslušnej dokumentácie kontroly kvality (napr. kontrolné zoznamy dielov, montáž, výstupná kontrola)
- Spracovanie a sledovanie nápravných a preventívnych opatrení sťažností
- Tvorba dokumentov kvality (napr. Pracovné pokyny)
- Správa dát v rámci ERP-systému IFS (napr. uvoľnenie dielov, kontrolný zoznam)
- Účasť a vykonávanie auditov interných procesov
- Podpora všetkých oddelení s ohľadom na témy kvality
- Dodržiavať štandardy 5S podľa interných postupov

Požiadavky

- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- AJ na komunikatívnej úrovni
- microsoft excel- základy

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku - motivujúce platové ohodnotenie - náborový bonus 500€ - 13-ty plat - ročný bonus - príspevok do DDS - finančnú odmenu za senioritu - náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€ - v
  • Miesto pracoviska: Senec