Ponuka práce > Senior Payroll Analyst s Nemeckým jazykom

Senior Payroll Analyst s Nemeckým jazykom

Náplň práce

Máš skúsenosti so mzdovou agendou a baví ťa sa v tomto smere ešte viac rozvíjať? Ovládaš nemecký jazyk?

- Podporu mzdovej agendy
- Úzku spoluprácu s tretími stranami a dodávateľom, ktorý zastrešuje kompletné mzdové spracovanie
- Komunikáciu so zamestnancami spoločnosti
- Prácu v systéme SAP a Workday
- Spracovanie presných dát a podkladov pre mzdy

V spoločnosti budeš mať flexibilitu v rámci Home Office

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:

- NEMECKÝ JAZYK úROVEŇ- B2
- Skúsenosti so mzdovou agendou
- Anglický jazyk na úrovni B2 - komunikácia so zamestnancami, v rámci tímov
- Skúsenosti so SAP sú výhodou, nie podmienkou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka tieto benefity: - Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom - Ročný bonus a ročné zvyšovanie mzdy - Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa - Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa - Tea
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)