Ponuka práce > Strategický nákupca s anglickým jazykom

Strategický nákupca s anglickým jazykom

Náplň práce

Ste priebojný a rázny človek, zameraný na dosahovanie výsledkov? Ak ste si sebavedomo odpovedali áno, tak hľadáme práve Vás. Vašou úlohou by bolo:

- Strategický nákup logistických služieb so zameraním na leteckú a námornú prepravu,
- Vyjednávanie cien a negociácia s dodávateľmi a stakeholdermi,
- Starostlivosť a prehlbovanie vzťahov s existujúcimi dodávateľmi v úzkej spolupráci s internými aj externými zainteresovanými stranami
- Spolupráca a následné zosúladenie s celým dodávateľským reťazcom
- Zefektívňovanie stratégií a dosahovanie finančných cieľov
- Sledovanie globálnych trendov z oblasti logistiky

Požiadavky

Hľadáme výraznú osobu, ktorá by spĺňala nasledovné požiadavky:
- 3 roky praxe v oblasti strategického nákupu
- Komunikačné zručnosti na vyjednávacej úrovni. Angličtina - C1
- Zvládanie kritických situácii a schopnosť zmierňovať potenciálne riziká
- Analytické vlohy napojené na sledovanie najnovších trendov
- Cit k vlastnému portfóliu spätý s manažovaním dodávateľov
- Skúsenosť s objemným rozpočtom nevyhnutnosťou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat - Výkonnostný bonus (závislý od výsledkov jednotlivca a spoločnosti) - až do 110% mesačnej hrubej mzdy - Životné poistenie a zdravotná starostlivosť - Cafeteria benefit system - 5 sick days - Extra voľné dni pri rôznych životných udalostia
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)