Ponuka práce > Operátor výroby/práca pri CNC strojoch.

Operátor výroby/práca pri CNC strojoch.

Náplň práce

- Obsluha a nastavovanie CNC strojov - kovoobrábacie centrá
- Nakladanie dielov do strojov
- Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
- Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
- Kontrola výrobného procesu
- Hlásenie porúch

Základný plat 879,12€, po skúšobnej dobe navýšenie na 923,33€ + príplatky za poobedné a nočné zmeny.

Požiadavky

- SŠ technické vzdelanie - ideálne strojárstvo
- Skúsenosti na pozícii operátor výroby, operátor CNC, strojár, nastavovač apod.
- Ochota učiť sa nové výrobné postupy
- Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe
- Práca v 4 zmennej prevádzke- D N V V , 12 hod.
- Zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1250 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí, možnosť kariérneho rastu - Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe na 923,33€ -13.plat garantovaný zamestnávateľom - Kvartálne bonusy - Príplatky aj nad rámec Z
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie