Ponuka práce > Elektrikár v závode | PLC | absolventi | 1500€

Elektrikár v závode | PLC | absolventi | 1500€

Náplň práce

Si mladým absolventom a hľadáš si svoje uplatnenie v elektrikárskom fachu? Pre nášho klienta hľadáme šikovných elektrikárov/elektrotechnikov s platnou vyhláškou §21, ktorí si trúfajú aj na programovanie a konfiguráciu PLC technológií!

Práca je v jednej z popredných výrobných firiem v priemyselnom parku v Kechneci.

Pracuje sa v 12 hodinových zmenách v režime 2 dni denná, 2 dni nočná a 4 dni voľna.

Základná náplň práce:
- práca pri výrobnej linke, tzn. zabezpečenie plynulého chodu výrobnej linky (obsluha všetkých elektrických zariadení, strojov a prístrojov)
- zabezpečenie plynulého chodu výroby preventívnymi údržbami a kontrolami strojov
- starostlivosť o elektrické systémy, inštalácia a oprava
- diagnostika, riešenie elektrických, technických, PLC problémov a porúch

Požiadavky

- elektrotechnické vzdelanie
- elektrotechnická vyhláška §21
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- anglický jazyk na úrovni B1
- skúsenosť s frekvenčnými systémami a PLC systémami je veľkou VÝHODOU
- ochota zastúpiť kolegov v prípade potreby v rámci voľna za príplatok (nadčas)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: * Nárast základnej mzdy po zvládnutí tréningov, školení, požadovanej výkonnosti * Možnosť zlepšovať sa v oblasti elektriky a PLC technológií * Veľmi zaujímavá a perspektívna práca v dynamickom prostredí * Skvelý tím kolegov * Výhodný zmenový kalendár
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie