Ponuka práce > Command Center Specialist

Command Center Specialist

Náplň práce

Zaujímaš sa o oblasť IT a rád by si rozbehol svoju kariéru v tejto oblasti i keď zatiaľ nemáš veľa skúseností ?

Tvojou úlohou na tejto pozícií bude:

- Monitoring IT služieb riadiaceho centra v nepretržitej prevádzke
- IT podpora- stupeň L1 podpory pri rôznych vzniknutých problémoch
- Riešenie, sledovanie a eskalácia vzniknutých incidentov
- Zabezpečenie komunikácie s klientami
- Reportingové aktivity
- Ďalšie operatívne činnosti

Práca sa vykonáva v 12 hodinových zmenových rotáciách.

Požiadavky

Zašlite nám svoj životopis ak spĺňate tieto požiadavky:

- Anglický jazyk- B2 úroveň
- Slovenský jazyk- C1
- Skúsenosti v oblasti IT- výhodou
- MS Excel- pokročilý
- Orientácia na zákazníka
- Profesionálne komunikačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka aj bohatý balíček benefitov: - Možnosť pracovať z Home officu - Plne hradené stravné lístky - Príspevok do DDS - Sick days - Multisport karta
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)