Ponuka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR

Náplň práce

Pracovná príležitosť pre skúseného PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA, ktorý zastrešoval projektové riadenie v rámci automobilového/leteckého sektora.

Vašou náplňou práce bude:
- riadenie projektu od začiatku až po jeho prenos do sériovej výroby a schválenie výrobku zákazníkom
- zodpovednosť za časový plán, zdroje, rozpočet, riziká a podávanie správ
- pravidelná komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za vedenie, koučovanie, mentoring a motiváciu členov projektového tímu
- zodpovednosť za monitoring rizík a identifikáciu nápravných opatrení
- zodpovednosť za výsledky projektu

Požiadavky

- VŠ vzdelanie v technickom odbore
- Angličtina - B2 - pravidelná komunikácia so zákazníkmi
- skúsenosti s riadením projektov v rámci automotive/leteckého sektora minimálne 3 roky
- znalosť VDA, IATF 16949, EN 9100, CSR, MLA, APQP, FMEA, PPAP
- vodičský preukaz sk.B

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2200 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - štvrťročné bonusy (cca v akej výske od coho sa odvijaju? ) - flexibilný pracovný čas - stravovanie plne hradené zamestnávateľom (jedálen? ) - ďalšie benefity Vám budú predstavené priamo na pohovore u klienta
  • Miesto pracoviska: Dunajsk? streda