Ponuka práce > Elektromechanik a elektrotechnik

Elektromechanik a elektrotechnik

Náplň práce

Ak máte elektrotechnické vzdelanie a zaujímajú Vás vlaky a železničná doprava, tak to si budeme rozumieť a môžete sa stať našim novým kolegom.
Budeme pracovať na tom, aby sme zvýšili bezpečnosť v železničnej doprave a predchádzali katastrofickým scenárom a nehodám.
Naším denným chlebíkom v práci budú elektromontážne práce pri výrobe a inštalácii oznamovacích a zabezpečovacích zariadení pre železnice a súkromný sektor.

Požiadavky

Na pozíciu je potrebné mať:
- Vzdelanie elektrotechnické
- Vodičský preukaz sk.B
- min. §21

Veľkou výhodou bude aj to, ak budete mať:
- prax v oblasti železničných zabezpečovacích a oznamovacích systémov
- Anglický jazyk
- Chuť učiť sa nové veci a brať svoju prácu zodpovedne, pretože to čo robíme pomáha mnohým ľuďom.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Elektrotechnické profesie,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ak sa k nám pridáte, vieme Vám garantovať minimálne tieto benefity: - pružná pracovná doba - jednozmenná prevádzka - 5 dní dovolenky naviac - príspevok na stravovanie - príspevok na rekreáciu - firemná chata v Tatranskej Štrbe - firemné akcie - šport
  • Miesto pracoviska: ?ilina