Ponuka práce > Operátor výroby v Topoľčanoch

Operátor výroby v Topoľčanoch

Náplň práce

Práca v automobilovom priemysle vo výrobe svetlometov na pozícií operátora výroby. Manuálna práca v stoji na oddelení výroby, predvýroby a montáži. S možnosťou využitia pohodlného spôsobu dopravy do zamestnania firemnou dopravou z okolitých dedín.

Miesto výkonu práce : Topoľčany

Možnosť pracovať v trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke.

Čo bude Vašou náplňou práce?
- Predvýroba jednotlivých dielov a montáž automobilových svetlometov z jednotlivých dielov,
- Obsluha zariadení na predvýrobe (vstrekolisy, lakovacie linky a pokovovacie zariadenia),
- Obsluha výrobných zariadení a montážnych liniek,

Požiadavky

-Práca je vhodná pre každého všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania,
-Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
-Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
-Základná počítačová gramotnosť,
-Technické myslenie,
-Manuálna zručnosť,

Viac info na: 0911 037 765

Doprava je zabezpečná z viacerých smerov:
-Nedanovce-Brodzany-Partizánske-Chynorany-Rajčany-Krušovce
--Veľké Uherce-Partizánske-Žabokreky n/Nitrou-Nadlice-Horné Chlebany-Krušovce
-Bošany-Klatová Nová Ves- Veľký Klíž-Práznovce-Ješková Ves-Turčianky

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity a mzdové podmienky : - nástupný plat 910€ + 15% mesačný variabilný bonus - po 6. odpracovaných mesiacoch navýšenie mzdy na 960€ + mesačný variabilný bonus 15% - odmena za jeden víkendový nadčas 50-100€, - odmena pre pracovníkov na montáž
  • Miesto pracoviska: Partiz?nske