Ponuka práce > Recepčná/ý pár hod. týždenne

Recepčná/ý pár hod. týždenne

Náplň práce

Baví ťa kontakt s ľuďmi, nevadí ti administratíva? Vieš odpracovať pár hodín týždenne a privyrobiť si?

Tvojou náplňou práce bude:

- Zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- Starostlivosť o recepciu, kuchynky a konferenčné miestnosti
- Prepájanie hovorov, uvítanie hostí
- Vybavovanie pošty (prijatá / odoslaná, interná / externá), mailov
- Interná komunikácia
- Administratívna činnosť

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

- SŠ alebo VŠ vzdelanie
- Predchádzajúca pracovná skúsenosť na podobnej pozícii VÝHODOU
- Aktívna znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- Všeobecné počítačové znalosti (bežný užívateľ MS Office)
- Dobré komunikačné schopnosti
- Príjemné, reprezentatívne vystupovanie
- Dobré organizačné zručnosti
- Proaktívny a zodpovedný prístup, drive
- Ochota pomôcť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 5 EUR do 6 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Skrátený úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka širokú škálu benefitov: * Stravné nad rámec * Sick days * 13. a 14. plat * Flexibilitu
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)