Ponuka práce > Zásobovač bez VZV v Topoľčanoch! Doprava zabezpečená!

Zásobovač bez VZV v Topoľčanoch! Doprava zabezpečená!

Náplň práce

- Zásobovanie výrobných liniek materiálom v požadovanom čase a množstve,
- Dokladanie materialu z centrálneho skladu na výrobné linky, dodržiavať zásadu FIFO.
- Objednávanie materiálu a zabezpečiť jeho príjem vo výrobnom systéme.
-Zaskladniť objednaný materiál na určenú pozíciu na výrobnej linke.
- Starostlivosť za obalový materiál.
- Odviesť zablokované diely do blokačných skladov.
- Viesť zodpovedajúcu pracovnú dokumentáciu.
- Udržiavať čistotu a poriadok vo vzerených skladových priestoroch, dodržiavať požiadavky bezpečnosti a požiarnej ochrany pri práci.

Požiadavky

-Práca je vhodná pre každého všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania,
-Ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
-Zdravotná spôsobilosť na výkon práce v noci,
-Základná počítačová gramotnosť,
-Technické myslenie,
-Manuálna zručnosť,

Doprava je zabezpečná z viacerých smerov:
-Nedanovce-Brodzany-Partizánske-Chynorany-Rajčany-Krušovce
--Veľké Uherce-Partizánske-Žabokreky n/Nitrou-Nadlice-Horné Chlebany-Krušovce
-Bošany-Klatová Nová Ves- Veľký Klíž-Práznovce-Ješková Ves-Turčianky

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1250 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity a mzdové podmienky : - mzdové podmienky 1200€ - 1250€/brutto, - nástupný plat 960€ + 15% mesačný variabilný bonus, po 6. odpracovaných mesiacoch navýšenie mzdy na 990€ + 15% mesačný variabilný bonus - odmena za jeden víkendový nadčas 50-
  • Miesto pracoviska: B?novce nad Bebravou