Ponuka práce > Obchodný zástupca HORECA

Obchodný zástupca HORECA

Náplň práce

Si skúsený v oblasti obchodu, si komunikatívny a zodpovedný? Nechýbajú Ti organizačné schopnosti a si ochotný cestovať?

Odpovedal si si na všetky otázky ÁNO? Skvelé! Tak hľadáme práve Teba!

Tvojou náplňou práce bude:

* identifikovať a preskúmať nové obchodné príležitosti
* sledovanie trhu a konkurencie
* získavať spätnu väzbu a prísť s nápadmi na zlepšenie
* udržiavať dobré vzťahy s partnermi a naväzovať nové
* riadiť tím hostesiek

Požiadavky

Požadujeme:

* Skúsenosti v oblasti riadenia propadácie výrobku
* Silné analitycké, organizačné a komunikačné skúsenosti
* Schopnosť motivovať a riadiť tím
* Samostatnosť, zodpovednosť
* Ochota cestovať
* Vodičský preukaz

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity, ktoré ti ponúkame: * 13. a 14. plat * flexibilita * jazykové vzdelávanie
  • Miesto pracoviska: ?ilina