Ponuka práce > ABAP DEVELOPER

ABAP DEVELOPER

Náplň práce

Pracuješ ako SAP/ABAP Developer a hľadáš novú výzvu? Hovoríš plynule anglicky a páčilo by sa Ti pracovať v medzinárodnom tíme? Daj nám o sebe vedieť!

Náplňou práce na tejto pozícii bude:
- Aktívna účasť na samotnom vývoji SAP platformy
- konverzia systému do S/4HANA
- definovanie vývojových štandardov spoločnosti a monitoring ich dodržiavania

Pozícia je otvorená pre seniornejších ale aj juniorných kandidátov.Garantovaným minimom je 2 000€ pri juniornej úrovni a 2 500€ pri úrovni medior/senior. Výsledná mzda závisí od reálnych skúseností kandidáta.

Požiadavky

Kandidát na túto pozíciu by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

na úrovni MEDIOR/SENIOR
must:
- aspoň 3 roky skúseností s vývojom SAP platformy v ABAPe/ SAP BTP/ SAP Fiori
- Skúsenosť s S/4HANA
- Schopnosť aktívne komunikovať v angličtine na úrovni minimálne B2
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku
- Analytické myslenie a porozumenie SAP systému v širšom kontexte, insight do architektúry systému

Nice to have:
- skúsenosti s konverziou do S/4HANA
- skúsenosť s agilným prostredím

na úrovni JUNIOR:
must:
- aspoň 1 rok skúseností s vývojom SAP platformy v ABAPe/ SAP BTP/ SAP Fiori
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti v slovenskom aj anglickom jazyku (B2+)
- Analytické myslenie

- Skúsenosti s S/4HANA

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13.ty plat - výkonnostný bonus až do výšky 134% mesačnej mzdy (ako alternatíva 14. platu) - 5 sick days - možnosť prevažného HO - široké možnosti ďalšieho vzdelávania - relokačný bonus - referral bonus - Cafeteria benefit system - životné poistenie
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)