Ponuka práce > Procesný inžinier

Procesný inžinier

Náplň práce

- Prispieva k optimalizácii procesov vo svojom odbore
- Riadi procesy podľa požiadaviek zákazníka
- Potvrdzuje, že všetky riziká sú riadené a zvážené pred implementáciou akejkoľvek zmeny procesu
- Zaznamenáva celkový tok výroby, vykonáva analýzu a navrhuje nápravné opatrenia
- Vykonáva výpočty na analýzu a vyhodnotenie výkonnosti zariadení a systémov
- Prenáša špecifické know-how do prevádzok
- Pripravuje investičné návrhy s cieľom zlepšiť proces
- Konzultuje a vymieňa si informácie s procesným inžinierom zodpovedným za všetky zóny s cieľom zdieľať zlepšenia a metódy riešenia problémov s ostatnými prevádzkami

Požiadavky

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Znalosť anglického jazyka na komuniktívnej úrovni
- Dobré globálne technické znalosti, odborné technické znalosti pecných procesov
- Znalosť technických noriem

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Benefity budú predstavené na osobnom stretnutí
  • Miesto pracoviska: Ro??ava