Ponuka práce > Elektrikár s §21 v Leviciach! Mzda až 1550€!

Elektrikár s §21 v Leviciach! Mzda až 1550€!

Náplň práce

- Využívať elektrické schémy na opravy a programovanie elektronických ovládacích
systémov
- Vykonávať bežné a mimoriadne elektrické aj elektromechanické zásahy do
výrobných strojov a zariadení, pracovať a rozhodovať samostatne, v komplikovaných
prípadoch vypracovávať analýzy, stanovovať rozsah a prípravu prác
- Vykonávať zásahy na pneumatických zariadeniach a odstraňovať ich poruchy
- Vykonávať opravy na elektronických prístrojoch
- Definovať základnú potrebu náhradných dielov
- Práca na 3 zmeny (pondelok - piatok)

Miesto výkonu práce: Levice

Pre viac informácií volajte na: 0902 909 288

Požiadavky

- platná vyhláška § 21 je podmienkou
- platná vyhláška § 22 výhodou
- práca na podobnej pozícii výhodou
- technické myslenie
- vzdelanie v obore: elektrikár, elektrotechnik
- ochota pracovať na 3 zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1450 EUR do 1550 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - Individuálny bonus (vyplácaný na mesačnej báze) - Príspevok na dochádzanie - 13. plat - hodnotené na základe výsledku spoločnosti a seniority zamestnanca - Vernostný bonus za odpracované roky - Príspev
  • Miesto pracoviska: Levice