Ponuka práce > Elektromechanik

Elektromechanik

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti s nástupom priamo do kmeňa firmy.

Na pozícií Elektromechanika budete vykonávať:
- Kompletnú elektro údržbu strojov a výrobných zariadení (najmä na úseku tepelného spracovania),
- Úlohy zadané nadriadeným,
- Objednávanie a manipulácia s náhradnými dielmi.

Miesto výkonu práce : Nitra.

Nástup na pozíciu v trojzmennom režime (8), a následný prechod na nepretržitý režim (12).

V prípade záujmu volajte na tel. číslo: 0902 909 285.

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- vlastník vyhlášky min. § 22 (platný) - podmienkou
- prax s elektrickou údržbou (preventívnou a plánovanou) výrobných strojov a zariadení resp. liniek nutná
- technické, strojárske alebo elektrotechnické vzdelanie
- ochota pracovať na zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1750 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Výška nástupného platu závisi od skúsenosti kandidáta. Priemerná mzda sa hýbe v rozpätí : 1750-2500€. Systém prémií, príplatkov a ďalších zložiek mzdy bude prezentovaný na pracovnom pohovore. Benefity : - stabilné pracovné miesto, - mesačné p
  • Miesto pracoviska: Nitra