Ponuka práce > Technik - nastavovač výrobnej linky

Technik - nastavovač výrobnej linky

Náplň práce

- Nastavovanie a spúšťanie strojov "technologických zariadení"
- Údržba strojov "technologických zariadení" operatívna + preventívna
- Navrhovanie, optimalizácia a zlepšovanie technologických procesov výroby.
- Príprava strojov a linky na zmenu sortimentu a technické zabezpečenie zmeny
sortimentu.
- Spolupráca v tíme na odstraňovaní porúch a na prevencii.
- Vizuálna kontrola linky, zodpovednosť za preventívnu aj reaktívnu údržbu uvedených zariadení.
- Zodpovednosť za technickú dokumentáciu.
- Technická pomoc operátorom na linkách

Práca na dve zmeny.

Miesto výkonu práce : Lužianky

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Samostatnosť, spoľahlivosť,
- dobré komunikačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita,
- Technická zručnosť, dobrá organizácia práce,
- Vzdelanie v obore - elektrotecnické, elektromechaniké, prípadne strojárenské
- Prax - min. 3 roky

Ochota absolvovať skúšku na Odbornú spôsobilosť – (hygiena)

Viac info na: 0902 909 288

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1450 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Mzdové podmienky : - základná mzda : 1300 EUR - Dochádzková prémia 50€ - Po skúšobnej dobe 100€ za 100% odpracovaného fondu pracovného času - Motivačný systém za dodržiavanie stanovených parametrov technickej výkonnosti liniek Zamestnanecké výhody
  • Miesto pracoviska: Nitra