Ponuka práce > Zámočník betonárskych prevádzok v okolí Košíc

Zámočník betonárskych prevádzok v okolí Košíc

Náplň práce

- Vykonávať prehliadky technických zariadení a pohonov na betonárňach, vykonávať ich kontrolu v stanovených lehotách, výsledky kontrol zapisovať do určených denníkov, informovať vedúceho betonárne a svojho nadriadeného o ich technickom stave príp. potrebe opráv
- Vykonávať kontrolu technologického zariadenia betonární v spolupráci s obsluhami betonární a preventívnou činnosťou predchádzať vzniku závad
- Operatívne odstraňovať poruchy, spolupracovať so všetkými pracovníkmi údržby a koordinovať svoju činnosť tak, aby čas prestoja zariadenia bol čo najkratší

Požiadavky

- Stredoškolské vzdelanie, výhodou v odbore zámočník
- Vodičský preukaz typu B
- Uchádzač s 2 ročnou praxou na pozícii zámočníka vo výrobnej prevádzke
- Znalosť technických zariadení betonární - výhodou,
- Zváračský preukaz
- VZV preukaz výhodou
- Hľadáme samostatne a zodpovedne pracujúcich ľudí s týmových duchom, ktorí majú vzťah k výrobe

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 900 EUR do 1100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Základná mzda : od 900€/brutto podľa skúseností uchádzača - 13. plat - Príplatky nad rámec zákona - Mesačný bonus do výšky 120€ - Možnosť získania ročného bonusu - Náhrada príjmu navyše v prípade dočasnej práceneschopnosti nad rámec zákona - P
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie