Ponuka práce > Vedúci zmeny

Vedúci zmeny

Náplň práce

- Zodpovedá za zverenú pracovnú zmenu prevádzky spracovateľských strojov
- Zabezpečenie denného plnenia výrobného plánu a prestojov, hospodárneho využitia materiálu, hospodárneho využitia náradia a výrobného zariadenia, podmienok a práce zamestnancov, požadovanej odbornosti obsluhy strojov a zariadení, dodržiavanie zásad denného ošetrovania strojov a zariadení, technologickej a pracovnej disciplíny
- Zodpovedá za pravidelnú kontrolu dodržiavania BOZP a PO na pracoviskách, za prevenciu BOZP rizík, za vykonávanie školení BOZP a PO
- Koordinácia povinného vzdelávania zamestnancov a rozvoja ich zručností.

Požiadavky

- technické vzdelanie
- skúsenosť s výrobou a obsluhou strojov
- skúsenosť s vedením a riadením zamestnancov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príplatky - kvartálne odmeny - letný, zimný bonus
  • Miesto pracoviska: Martin