Ponuka práce > Špecialista kvality

Špecialista kvality

Náplň práce

- Kontrola vstupných a výstupných dielov a vykonávanie kontrolných meraní
- Vykonávanie auditov a dohľad nad dodržiavaním štandardov a výrobných postupov
- Spracovanie a tvorba príslušnej dokumentácie kontroly kvality
- Realizácia školení pre zamestnancov v oblasti kvality
- Spracovanie a sledovanie nápravných a preventívnych opatrení sťažností
- Dohľad nad kvalitou práce operátorov kvality
- Podpora všetkých oddelení s ohľadom na témy kvality

Požiadavky

- minimálne vyššie odborné vzdelanie,
- vzdelanie technického zamerania - strojárenstvo/kvalita
- znalosť nástrojov/meradiel kvality,
- čítanie technickej dokumentácie
- znalosť ISO TS

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Variabilná zložka mzdy - Dochádzkový bonus - Príplatky nad rámec zákonníka práce - Multisport karta - Kurzy pre zamestnancov na podporu rozvoja - Množstvo firemných podujatí pre zamestnancov ako aj rodinných príslušníkov
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie