Ponuka práce > Skladník / Manipulant

Skladník / Manipulant

Náplň práce

- Príjem, manipulácia, triedenie a expedícia materiálu
- Výpomoc pri vykladaní/nakladaní kamiónov
- Inventúry skladových zásob - kontroly, počty
- Príprava dokumentov zahŕňajúca prácu s PC
- Používanie predpísaných pracovných prostriedkov a pridelených OOPP
- Udržiavanie čistotu a poriadok na pracovisku

Požiadavky

- manuálna zručnosť a skúsenosti s prácou v sklade
- aktívny používateľ PC
- platné oprávnenie na vedenie VZV - výhodou
- dôslednosť, presnosť, precíznosť a ochota učiť sa nové veci
- pozitívny prístup k práci a riešeniu problémov
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Výkonnostný bonus - Príspevok na dopravu - Každoročné prehodnocovanie mzdy - Bonus pri pracovnom výročí
  • Miesto pracoviska: Trnava