Ponuka práce > PLC technik s vyhláškou §21

PLC technik s vyhláškou §21

Náplň práce

- Nastavovanie a programovanie PLC pri zmene výroby
- Diagnostika a odstránenie elektrických, technických a PLC porúch za účelom minimalizovania odstávok
- Vytváranie a čítanie technickej dokumentácie
- Uvádzaní PLC zariadení do prevádzky
- Starostlivosť o elektrické systémy, inštalácia a oprava
- Zabezpečenie plynulého chodu výrobnej linky (obsluha všetkých elektrických zariadení, strojov a prístrojov)
- Vykonávanie preventívnej údržby a kontroly strojov

Požiadavky

Požiadavky:
- elektrotechnické vzdelanie
- elektrotechnická vyhláška §21
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- skúsenosť s programovaním PLC systémov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: * práca v dynamickom prostredí * dochádzkový bonus * zľavy u rôznych partnerov a prevádzok pre vašu spokojnosť
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie