Ponuka práce > Technická obsluha výrobnej linky

Technická obsluha výrobnej linky

Náplň práce

Hľadáme Nastavovača na technickú obsluhu výrobnej linky vo výrobe káblov!

Čo bude Vašou náplňou práce?
- nastavovanie liniek na ťahanie a skrucovanie drôtov,
- ťahanie drôtov cez prieplavky brúsnych kameňov,
-skrucovanie tenkých drôtikov do zväzkov,
-nastavovanie lanovacej linky,
- tvorba jadra kábla - stáčaním, skrucovaním,lanovaním,
- nastavovanie extrúznej linky,
-nanášanie plášťa z roztaveného polyméru PVC, PUR, PP,

Nepretržitá prevádzka - D,N,V,V

Požiadavky

- technické myslenie,
- ochota pracovať na zmeny,
- zdravotná spôsobilosť,
- manuálna zručnosť,

Výhodou : spôsobilosť na obsluhu VZV, VTZ a viazanie bremien.

Doba zaškoľovania 3-6 mesiacov, všetko potrebné sa zaučíte.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Mzdové podmienky : Priemerná mzda netto po zaučení až do výšky 1300€. + príplatky a mzdové zvýhodnenia podľa ZP, + príplatky za nepretržitú prevádzku 100€, + príplatok samokontrola, + dochádzková prémia - 200€/mes. + výkonnostná prémia - 15%, + pr
  • Miesto pracoviska: Nitra