Ponuka práce > SENIOR Purchaser for FMCG

SENIOR Purchaser for FMCG

Náplň práce

Pre úspešný retailový reťazec hľadáme skúsených nákupcov pre jednotlivé oblasti FMCG (oddelenie ovocia a zeleniny, mliečnych výrobkov, mäsa, drogérie, atď.). Ak máš skúsenosti s nákupom v niektorej z uvedených produktových skupín, doruzumieš sa po anglicky a máš minimálne základy nemčiny, daj nám o sebe vedieť!

Tvojou náplňou práce bude:
- vytváranie nákupných stratégii, príprava a realizácia nákupných rokovaní, dohadovanie nákupných podmienok a dokumentácia uzavretých obchodov
- zodpovednosť za produktovú skupinu, jej kvalitu a ekonomické výsledky
- prieskum trhu, analýza trendov, analýza vývoja predaja a obratu, ...
- plánovanie akcii, kontrola a schvaľovanie reklamy
- analýza a vyhodnocovanie špecifických ukazovateľov dodávateľov aj tovarových skupín

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- niekoľko rokov skúseností na pozícii nákupcu a priama skúsenosť s niektorou z produktových skupín (ovocie a zelenina/ mliečne/ mäsové výrobky/ drogéria)
- silne vyvinuté analytické myslenie
- dobré matematické zručnosti
- pokročilé skúsenosti s prácou v MS Excel
- flexibilita - práca vyžaduje výjazdy do terénu aj občasné služobné cesty
- schopnosť adaptovať sa na rýchle zmeny
- výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti, asertivitu a schopnosť budovať vzťahy s dodávateľmi
- schopnosť aktívne komunikovať v anglickom jazyku (B2) a nemecký jazyk minimálne na pasívnej úrovni (A2/B1) s ochotou vzdelávať sa v ňom

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 25 dní dovolenky aj pre zamestnancov do 33 rokov - doplnkové dôchodkové pripoistenie 200€ ročne po odpracovaní jedného roka - stravné nad rámec zákona - pravidelné darčeky a oslava pracovných jubileí - flexibilný systém voliteľných benefitov podľa
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)