Ponuka práce > Elektrikár - údržbár | KECHNEC

Elektrikár - údržbár | KECHNEC

Náplň práce

Máte platnú vyhlášku Elektrotechnika a skúsenosť s údržbou zariadení? Ak áno, pošlite nám Váš životopis a zamestnajte sa v Kechneci pri Košiciach. Vašou pracovnou náplňou bude:

- Diagnostika elektrických porúch
- Opravy a údržba elektrických a elektronických častí na zariadeniach
- Aplikovanie zlepšovacích návrhov
- Vykonávanie servisných prác
- Ochota pracovať na 12 hodinových zmenách

Požiadavky

- Elektrotechnické vzdelanie
- Odborná spôsobilosť, vyhláška §21, prípadne §22
- Prax na elektro-údržbe z výrobného prostredia je veľkou výhodou
- Záujem o oblasť automatizácie, elektrotechniky, elektroniky, PLC
- Znalosť riadiacich systémov Siemens - výhodou
- Tímový hráč
- Precíznosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1140 EUR do 1360 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Garantovaný 13-ty plat - Ročný bonus vo výške mesačnej mzdy - Kvartálny bonus ako 14- ty plat - Príplatky za zmennosť (do výšky 120 eur) - Príspevok na dopravu podľa vzdialenosti do výšky 150 eur - Možnosť stravovania v kantíne s príspevkom od zame
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie