Ponuka práce > IT Technik

IT Technik

Náplň práce

- Správa koncových zariadení so systémom Windows - lokálne aj na vzdialených pracoviskách
- Riešenie vzniknutých incidentov v súlade so štandardnými predpismi s cieľom obnoviť prevádzku užívateľskej IT infraštruktúry
- Riešenie helpdeskových požiadaviek používateľov
- Zodpovednosť za riešenie pridelených úloh
- Systémová podpora pre koncových užívateľov PC,NTB,tlačiarní/scanerov
- Spolupráca s aplikačnými a systémovými správcami
- Optimalizácia procesov, automatizácia prevádzky a dokumentovanie pridelenej IT infraštruktúry

Požiadavky

- Základné znalosti správy sietí LAN/WAN ; Microsoft Active Directory, Microsoft Exchange so schopnosťou poskytnúť užívateľ.podporu
- ukončené stredoškolské vzdelanie - IT odbor/ relevantné skúsenosti
- ochota cestovať na vysunuté pracoviská v prípade vzniku prevádzkových porúch
- schopnosť profesionálne komunikovať
- min. 3 ročné skúsnosti so správou koncových zariadení a poskytovaním užívateľskej podpry
- VP.: B
- tímový duch, time management, samostatnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Banska Bystrica (Banskobystrický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zaujimavé platové ohodnoteenie: základná zložka+ osobné ohodnotenie, ročná prémia - referenčné vozidlá v prípade potreby výjazdu k dispozícii - možnosť HO po dohode - práca v stabilnej slovenskej spoločnosti s viac ako 70 ročnou tradíciou na staveb
  • Miesto pracoviska: Zvolen