Ponuka práce > Hlavný účtovník

Hlavný účtovník

Náplň práce

Na pozícií Hlavného účtovníka bude Vašou náplňou práce :

- zodpovednosť za vedenie účtovníctva celej spoločnosti,
- zodpovednosť za vedenie a riadenie celého účtovného tímu,
- sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej a daňovej legislatíve,
- kontrola účtovných operácií podľa aktuálneho stavu legislatívy,
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie,
- nastavenie účtovných systémov a metodík pri prevzatí nových spoločností,
- príprava podkladov a komunikácia s audítormi, spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy,
- zostavenie daňových priznaní, resp. následná kontrola ich zostavenia,
- vypracovanie analýz podľa požiadaviek vedenia spoločnosti,
- zodpovednosť za mesačné, kvartálne a ročné závierkové práce,
- zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva.

Požiadavky

- prax na pozícií min. 5 rokov (výrobná spoločnosť),
- skúsenosť s vedením ľudí min. 2 roky,
- vysokoškolské vzdelanie (ekonomický smer),
- skúsenosť s MS Office (Word,Excel, a pod.)
- maďarský jazyk - výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 3000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - ročný bonus - home office
  • Miesto pracoviska: Trnava