Ponuka práce > Operátor výroby vo Voderadoch na 2 zmeny! Mzda až 1250€

Operátor výroby vo Voderadoch na 2 zmeny! Mzda až 1250€

Náplň práce

Čo bude Vašou náplňou práce?
- obsluha výrobnej linky na výrobu plastového granulátu
- navážanie surovín zo skladu
- odvoz hotového granulátu do skladu
- dohľad nad kvalitou výrobku

Miesto výkonu práce : Voderady

Práca na dve zmeny.

Požiadavky

Požiadavky :
- Manuálna zručnosť
- Fyzická zdatnosť
- Ochota pracovať na 2 zmeny
- Zdravotná spôsobilosť

Pozícia vhodná aj pre absolventov a ľudí bez praxe, všetko potrebné sa naučíte v rámci zaúčania.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1250 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity a mzdové podmienky : - základná mzda - 950€ - kompenzačné príspevky za sťažené prostredie - mesačný výkonnostný bonus - 170€/mes. - dochádzkový bonus - 25,10€/mes. - príspevok na dopravu - 50€/mes. - vernostný bonus 300€ (po ukončení skúšob
  • Miesto pracoviska: Trnava