Ponuka práce > Zámočník

Zámočník

Náplň práce

- zabezpečovanie prevádzkyschopnosti a vyhovujúceho technického stavu strojov a zariadení,
- vykonávanie preventívnej údržby a revízií výrobných a technologických zariadení,
- spolupráca pri výkone odborných prehliadok a revízií a následná spolupráca pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov,
- asistenčná činnosť pri inštalácií nových strojov a zariadení a zaistenie funkčnosti a bezpečnosti týchto zariadení,
- optimalizovanie chodu výroby, navrhovanie výmeny a inovácie jednotlivých používaných prístrojov a zariadení,
- spolupráca s externými dodávateľmi a komunikácia so zmluvnými servismi.

Požiadavky

- stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba,
- VZV, viazanie bremien a práca vo výškach, žeriavnicky preukaz,
- základné znalosti práce s PC,
- ochota pracovať nadčas, ak to situácia vyžaduje,
- tímový hráč.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - kvartálne bonusy zamestnanecké výrobky, - príspevky zo sociálneho fondu, - vitamínové balíčky, - príspevok do DDS a iné.
  • Miesto pracoviska: ?ilina