Ponuka práce > Elektromechanik

Elektromechanik

Náplň práce

Do nášho tímu na oddelení elektroúdržby hľadáme kolegu na rannú zmenu.(6 -14 hod, pondelok – piatok).

Ideálny kandidát je elektrikár (slaboprúd, § 22) so skúsenosťami s meracími a regulačnými procesmi, hydraulickými či pneumatickými zariadeniami.

Hlavnou úlohou bude zodpovednosť za technický stav a prevádzku pohonov merania a regulácií na papierenských a ďalších strojoch v našej výrobe.

V rámci náplne práce je odstraňovanie vzniknutých porúch, analyzovať príčiny ich vzniku a v prípade potreby je možné kontaktovať priamo dodávateľov zariadení/strojov (Nemecko, Taliansko, Fínsko).

Z dôvodu komunikácie so zahraničnými dodávateľmi je potrebný anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň úroveň B1/mierne pokročilý).

Pozícia si vyžaduje úzku spoluprácu s elektrikármi a kolegami z mechanickej údržby, či výroby.

Požiadavky

- vzdelanie elektrotechnické alebo priemyselná automatizácia,
- držiteľ osvedčenia o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z. z. § 22 - podmienkou,
- anglický jazyk na úrovni B1 - podmienkou,
- skúsenosť s procesmi priemyselnej automatizácie - podmienkou,
- preukaz na obsluhu VZV - výhodou,
- skúsenosti s prácou na projektoch - výhodou.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - kvartálne bonusy zamestnanecké výrobky, - príspevky zo sociálneho fondu, - vitamínové balíčky, - príspevok do DDS a iné.
  • Miesto pracoviska: ?ilina